top of page
Group 31.png

מוזתיקה

מוזיקה ללא מגבלות 

מוזתיקה הינה תכנית חינוכית למוסיקאים מצטיינים, המנגישה מוסיקה קלאסית לקהלים מגוונים בכל רחבי הארץ בדגש על אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, שאינן זוכות להגיע לאולמות הקונצרטים

לקונצרט הקרוב

עשור לפעילות מוזתיקה

שנת העשור לפעילות מוזתיקה צויינה באירוע תמיכה מרגש במיוחד ביום רביעי ה 14 בפברואר, שאירחו יונתן לייטרסדורף ועודד גרא בפנטהאוז מגדל שלום.

למעלה ממאה אורחים גדשו את הבית של לייטרסדורף והתקבלו ע"י עודד וידידי מוזתיקה: רון מושקוביץ, נעמי רוגובין, שרון אפק ותומר אירני.

0Z2A2810.JPG

חמישיית כלי הקשת של מוזתיקה בהדרכתה ובנגינתה של הכנרת סעידה בר לב, עם אנה זיגרייך ושירה צמח בכינור, תום מנטל בויולה והדס כספי בצ'לו, הפליאה בביצוע בלתי נשכח של חמישיית כלי הקשת של דבוז'ק ושני הדרנים לבקשת הקהל הנלהב.

0Z2A2808.JPG

מאז היווסדה ערכה מוזתיקה 77 סמינרים ו-6 פסטיבלים בינלאומיים. 127 מוסיקאים השתתפו עד כה בתכנית והוענקו 1,240 קונצרטים בפני כ-51,500 איש במוסדות שונים בכל הארץ.

המשך חגיגות העשור בקונצרט פומבי בגלריה גורדון ב 29 בפברואר בהשתתפות שישיית כלי קשת בביצוע השישייה מאת צ'ייקובסקי "מזכרת מפירנצה"

לינק לאירוע

0Z2A2839.JPG

מה אנחנו עושים?

את פעילותה של מוזתיקה מוביל רעיון חדשני בחינוך המוסיקלי הקלאסי, לפיו המעורבות של מוסיקאים צעירים מצטיינים בקהילה היא חלק מהותי ובלתי נפרד מחינוכם המוסיקלי למצוינות. במסגרת תכנית זו מנגנים מוסיקאים צעירים הזוכים להדרכה ממוסיקאים מקצועיים בכירים, רפרטואר קלאסי ברמה הגבוהה ביותר ומנגישים אותו לאוכלוסיות מגוונות, בדגש על אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים והגיל השלישי

                                                                                   בואו להתרגש איתנו 

979a9de7-791d-43d7-8cb9-c61e3a6cdfc6.jpg
411756f3-31f1-4f24-ac0d-8cc74adb22e6.jpg
ad49749b-6675-4443-969f-53cf7865d225.jpg

 

 

 


                                                                             

 

 

 

 

 

בעקבות השבת השחורה ביישובי עוטף עזה התגייסה מוזתיקה, בהתייעצות עם אנשי מקצוע, למען התושבים המפונים, החיילים והאזרחים הפצועים ותושבי הדרום שנשארו ביישובים ופעילותה מתמקדת בהם. מעל חודשיים מגיעים הרכבים מוסיקלים לקיבוצים, בתי מלון וישובים המארחים את משפחות המפונים, כמו גם לבתי חולים ומוסדות שיקומיים ומנגנים קונצרטים המותאמים למצבם הנפשי הקשה של המאזינים, מסייעים להרגיעם, להנעים את זמנם ולהסיח את דעתם מהאסון הכבד. 
50 קונצרטים נוגנו ע"י הרכבי מוזתיקה מאז פרוץ המלחמה, בין היתר בקיבוצים: רביבים, גבולות, רתמים, רוחמה, בית קמה, שובל ומזרע ולפצועי המלחמה במחלקות השיקום האורתופדיות בבתי החולים שיבא ברמת גן, וסורוקה בבאר שבע.

במקביל אנו ממשיכים בפעילותנו השוטפת, ומופיעים במרכזים לבריאות הנפש, בבתי ספר, ובמוסדות טיפוליים, חינוכיים ושיקומיים הזקוקים למענה זה במצב הנוכחי.
ככל שעוברים הימים, הביקוש הולך גובר, וגם אלה שלא היו מסוגלים בימים הראשונים לאסון להקשיב למוסיקה, מוצאים בקונצרטים שלנו רוגע וסוג של נחמה.

 

50.6K

מאזינים 

1225

קונצרטים ללא תמורה

120

נגנים צעירים

10

שנות פעילות 

מוזתיקה מחבקת את נפגעי המלחמה ומייחלת לשובם של כל החטופים הביתה עכשיו

Cello

״גרמתם לנו לא לרעוד ביידים וברגליים בזמן הקונצרט,
היינו לגמרי בתוך המוסיקה וזה משהו ששום תרופה לא יכולה לעשות״

מטופל במרכז לבריאות הנפש בבאר שבע

אהבתם את הקונצרטים שלנו?

מוזמנים להעניק חסות לאחת מהפעילויות שלנו
ולזכות בקונצרט קאמרי משובח לכל אירוע שתבחרו

אין אירועים כרגע

הנגנים הצעירים של מוזתיקה

מוזתיקה מטפחת הרכבים קאמריים מגוונים של מוסיקאים ישראלים צעירים מצטיינים המקבלים הכשרה ממיטב המורים והמבצעים מהארץ ומהעולם.
ההרכבים מעניקים לאורך השנה יותר מ-100 קונצרטים בקהילה ללא תמורה במגוון מוסדות קהילה בכל הארץ, לכל הגילאים והמצבים הפיזיים, הקוגניטיביים, המנטליים והנפשיים. עוד על המוסיקאים הצעירים שלנו תוכלו למצוא כאן

תמונה (1).webp

ליה חן פרלוב

הפסטיבל הבינלאומי החמישי ב-2018 של מוזתיקה היה אחד האירועים החזקים והמשמעותיים בקריירה המוזיקלית שלי - בעיקר מבחינה רוחנית. הבנתי בשבוע הזה בפעם הראשונה מה באמת מסמלת מוזיקה. מוזיקה היא שם כדי לשרת משהו שמילים לא יכולות, היא כדי לרפא, היא שם כדי להרגיע ולרגש, להרים את הנשמה של אנשים, היא שם כדי לתת תקווה.

Tal-First-photo-by-Ilan-Spira_edited.webp

טל פירשט

שבוע מוזתיקה בירושלים היה כרגיל נהדר.

המוסיקאים היו מוכשרים ורציניים, ולעבוד עם סשה פבלובסקי זו חוויה מיוחדת במינה. הרבה השראה קיבלתי מלחוות את הדרך בה הוא יוצר ועובד על מוסיקה: בפשטות ובטבעיות. אלה תכונות שלפעמים הולכות לאיבוד למרות שהן בסופו של דבר תמצית האינסטינקטים המוסיקליים שלנו.

IMG_6364.webp

הצטרפו לניוזלטר
של מוזתיקה

היו הראשונים לדעת על

אירועים ועדכונים חדשים 

תודה רבה

הפעילויות שלנו

bottom of page